Publications Office of the EU
Belgia-Brüssel: Betoonitööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Brüssel: Betoonitööd

  • Avaldatud
    15/05/2019
  • Tähtpäev
    17/06/2019
  • Leping sõlmitud
    25/10/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
SNCB-Procurement
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BE212 Arr. Mechelen
Hankija asukoht
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Ärivaldkond (peamine CPV)
45262300 Betoonitööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,367,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,265,190.10 EUR
Pakkumuse viitenumber
SNCB-CS-CS4-0001185089-F06_0
Kirjeldus

Rénovation des anciennes structures en béton + construction de nouvelles structures en béton.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=SNCB-CS-CS4-0001185089-F05
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,367,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
1,265,190.10 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Bow-EN Constructiewerken Swinnen BVBA
Postiaadress: Metaalstraat 11
Linn: Balen
Sihtnumber: 2490
Riik: BEL

Ametlik nimi: Bow- en Constructiewerken Swinnen bvba
Postiaadress: Metaalstraat 11
Linn: Balen
Sihtnumber: 2490
Riik: BEL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.