Publications Office of the EU
Poola-Bydgoszcz: Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Poola-Bydgoszcz: Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused

  • Avaldatud
    06/01/2018
  • Tähtpäev
    14/02/2018
  • Pakkumuste avamine
    14/02/2018
  • Leping sõlmitud
    14/03/2018
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Ärivaldkond (peamine CPV)
50421000 Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
984,240.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
NZZ/01/P/18
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie obsługi serwisowej w zakresie:
Grupa 1 – Obsługa serwisowa kardioangiografu Artis Zee Ceiling wraz ze stacją hemodynamiki Sensis Lite polegającej na wykonywaniu napraw bieżących, konserwacji i przeglądów technicznych;
Grupa 2 – Obsługa serwisowa aparatu RTG Ysio wraz ze stacją technika polegającej na wykonywaniu napraw bieżących, konserwacji i przeglądów technicznych.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy
Postiaadress: ul. Ujejskiego 75
Linn: Bydgoszcz
NUTSi kood: PL613
Sihtnumber: 85-168
Riik: POL
Kontaktisik: Kajetan Kliszewski - Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia w siedzibie Zamawiającego przy ul. Ujejskiego 75 - niski parter, pokój nr 018.
Peamine aadress: www.biziel.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
14/02/2018 11:00
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.