Publications Office of the EU
Laiaulatuslik elektrienergia tarnimine ja Milicki Centrum Medyczne Sp. z o.o. rajatistele tarnitava elektrienergia jaotusteenus 2026. aastal – II - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Laiaulatuslik elektrienergia tarnimine ja Milicki Centrum Medyczne Sp. z o.o. rajatistele tarnitava elektrienergia jaotusteenus 2026. aastal – II

  • Avaldatud
    28/10/2025
  • Tähtpäev
    26/11/2025
  • Pakkumuste avamine
    26/11/2025
  • Leping sõlmitud
    26/02/2026
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Milickie Centrum Medyczne Sp. z o. o. w restrukturyzacji
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL518 Wrocławski
Ärivaldkond (peamine CPV)
09310000 Elekter
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,311,441.20 PLN
Pakkumuse viitenumber
MCM/WSM/ZP29/2025
Kirjeldus

ulatuslik elektrienergia tarnimine koos Milicki Centrum Medyczny Sp. z o.o. rajatistele tarnitava elektrienergia jaotusteenusega – ümberstruktureerimisel – II. Lepingu eseme üksikasjalik kirjeldus on esitatud 1. ja 2. lisas.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1202009
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1202009
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
26/11/2025 09:05
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: 100
Osakaal (protsentides, täpne) : 100
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,311,441.20 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Tauron Sprzedaż sp. z o.o.
Postiaadress:
Linn: Kraków
Sihtnumber: 30-417
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.