Publications Office of the EU
F-Saint-Benoît: Tavajäätmete käitlus- ja kõrvaldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Saint-Benoît: Tavajäätmete käitlus- ja kõrvaldusteenused

  • Avaldatud
    07/02/2012
  • Tähtpäev
    14/03/2012
  • Leping sõlmitud
    04/05/2012
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Cirest
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRY40 La Réunion
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
90513000 Tavajäätmete käitlus- ja kõrvaldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
2012-ENV-05
Kirjeldus

Le présent marché a pour objet l'exploitation de la plate forme de compostage de déchets verts de Sainte Rose, située au lieu dit " le marocain ".

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
3,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Star
Postiaadress: 5 rue de la Pépinière ZA la Mare
Linn: Sainte-Marie
Sihtnumber: 97438
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.