Publications Office of the EU
Itaalia-Genova: Kindlustusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Genova: Kindlustusteenused

  • Avaldatud
    27/09/2017
  • Tähtpäev
    08/11/2017
  • Leping sõlmitud
    28/12/2017
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Regione Liguria — Settore Affari Generali — Stazione Unica Appaltante Regionale (SUAR)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
66000000 Finantsvahendus- ja kindlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,039,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
883,150.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Fascicolo 2017 G2/6/3 - 26
Kirjeldus

Affidamento servizi assicurativi a copertura rischio RCT/O per Giunta Regione Liguria, Consiglio Regionale ed Enti sub-regionali

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,039,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
883,150.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Lloyd's of London sindacato Acappella
Postiaadress: Corso Garibaldi 86
Linn: Milano
Sihtnumber: 20121
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.