Publications Office of the EU
Saksamaa-Bochum: Tehnilise projekteerimise teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Bochum: Tehnilise projekteerimise teenused

  • Leping sõlmitud
    05/05/2020
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Stadt Bochum, Referat Zentraler Einkauf
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEA51 Bochum, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DEA51 Bochum, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
0.01 EUR
Pakkumuse viitenumber
StBo VI/ZEK VhV 20_2020
Kirjeldus

Ein Auftrag über Generalplanungsleistungen für die brandschutztechnische Sanierung inkl. Erneuerung der Dachabdichtung des Alice-Salamon-Berufskolleg, Akademiestr. 46-48 in Bochum wurde vergeben.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
0.01 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Architekturbüroetting
Postiaadress:
Linn: Dortmund
Sihtnumber:
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.