Publications Office of the EU
Poola-Kraków: Kirjastamisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Poola-Kraków: Kirjastamisteenused

  • Avaldatud
    17/11/2017
  • Tähtpäev
    03/01/2018
  • Pakkumuste avamine
    03/01/2018
  • Leping sõlmitud
    06/03/2018
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Województwo Małopolskie
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL21 Małopolskie
Hankija asukoht
NUTS code: PL21 Małopolskie
Ärivaldkond (peamine CPV)
79970000 Kirjastamisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
89,403.00 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
132,409.50 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
SR-V.052.5.15.2017
Kirjeldus

1. Publikacja artykułów sponsorowanych w prasie drukowanej i Internecie na potrzeby kampanii informacyjnej o wymaganiach uchwały antysmogowej dla Małopolski oraz efektach realizacji zintegrowanego projektu LIFE – Małopolska w zdrowej atmosferze.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi opracowania treści, projektu i składu oraz publikacja artykułów sponsorowanych w prasie drukowanej o zasięgu ogólnopolskim i Internecie. Artykuły zostaną opublikowane na potrzeby kampanii informacyjnej o uchwale antysmogowej dla Województwa Małopolskiego oraz efektach realizacji projektu LIFE – Małopolska w zdrowej atmosferze. Treść artykułów ma być opublikowana w tygodnikach, dwutygodnikach, miesięcznikach, dwumiesięcznikach lub/i kwartalnikach oraz na specjalistycznych stronach internetowych. Oprócz treści merytorycznych artykuły będą zawierać infografiki / grafiki / rysunki / zdjęcia, które wpłyną na uatrakcyjnienie przekazu.
3. Przedmiot zamówienia składa się z 3 części.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Dziennik Podawczy
Postiaadress: ul. Racławicka 56
Linn: Kraków
NUTSi kood: PL213
Sihtnumber: 30-017
Riik: POL
Kontaktisik: Bożena Cyz
Peamine aadress: http://www.malopolska.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
03/01/2018 13:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.