-
Avaldatud10/12/2019
-
Tähtpäev13/01/2020
-
Pakkumuste avamine13/01/2020
-
Leping sõlmitud11/02/2020
-
Täna31/08/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
Leedu-Vilnius: Tarkvara programmeerimis- ja nõustamisteenused
Įsigyjama ŽAIS palaikymo bei plėtros paslauga, apimanti programinės įrangos funkcionavimo užtikrinimą, atsirandančių programinės įrangos pokyčių realizavimą ir funkcionalumų modifikavimą, įdiegimą ir testavimą, atsižvelgiant į susijusių teisės aktų ir standartų pakeitimus, patobulinti jau esamus ir sukurti naujus mechanizmus siekiant užtikrinti sistemos naudojimo patogumą ir efektyvų ŽAIS duomenų tvarkymą bei ŽAIS naudotojų konsultavimą.
Ametlik nimi: Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos
Riiklik registrikood: 188704927
Postiaadress: Gedimino pr. 19
Linn: Vilnius
NUTSi kood: LT
Sihtnumber: LT-01103
Riik: LTU
Kontaktisik: Vitalija Jevaišaitė
Peamine aadress: http://www.nzt.lt
Elektrooniliselt aadressil:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=489608&B=PPO
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.