Publications Office of the EU
„Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на 3 /три/ броя мобилни апарати за инхалационна анестезия“ - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на 3 /три/ броя мобилни апарати за инхалационна анестезия“

  • Avaldatud
    23/09/2024
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Tühistatud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Многопрофилна болница за активно лечение " Лозенец " ЕАД
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: BG411 София (столица)
Ärivaldkond (peamine CPV)
33172100 Narkoosiseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
414,000.00 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
426917
Kirjeldus

1. Доставка, монтаж, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на медицинска апаратура: 3 /три/ броя мобилни апарати за инхалационна анестезия“. Апаратурата следва да е нова, неупотребявана и да не е мостра, да има съответната „СЕ“ маркировка и да притежава Декларация за съответствие, в качеството и на медицинско изделие по чл. 14, ал. 2 от ЗМИ- от производителя или неговият упълномощен представител или еквивалент. Срокът за изпълнение на доставката е предложеният от участника, но следва да е не по-дълъг от 60 календарни дни от датата на започване на изпълнението на договора. Срокът за изпълнение на доставката е предложеният от участника, но следва да е не по-дълъг от 60 календарни дни от датата на започване на изпълнението на договора. На основание чл. 114 от Закона за обществените поръчки, поради липса на осигурено финансиране при откриване на процедурата, Възложителят поставя изпълнението на договора под условие. Изпълнението започва след потвърждение от Възложителя за осигурено финансиране, удостоверено чрез възлагателно писмо и представяне от Изпълнителя на определената гаранция за изпълнение. 2. Извършване на монтаж, настройки и техническо изпитване на апаратурата, съгласно изискванията на производителя и пускане в експлоатация – до не повече от 10 работни дни, считано от датата на извършване на доставката, установено с приемо-предавателен протокол; 3. Обучение на персонала на Възложителя за работа с апаратурата - не повече от 5 работни дни, считано от датата на монтаж и въвеждане в експлоатация на доставената медицинска апаратура. 4. Гаранционна поддръжка – не по-малко от 24 месеца, като този срок започва да тече от датата на въвеждане в експлоатация на доставената апаратура и приключване обучението на персонала.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://app.eop.bg/today/426917
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://app.eop.bg/today/426917
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
31/10/2024 13:00
Lepingu sõlmimise meetod
най-ниска цена
Hinnanguline väärtus
414,000.00 BGN
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.