Publications Office of the EU
Tšehhi-Pardubice: Ehitiste arhitektuuriteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšehhi-Pardubice: Ehitiste arhitektuuriteenused

  • Avaldatud
    08/12/2020
  • Tähtpäev
    02/02/2021
  • Leping sõlmitud
    24/05/2021
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Pardubický kraj
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Hankija asukoht
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
71221000 Ehitiste arhitektuuriteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,467,200.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,043,000.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Předmětem zakázky je zpracování projektu pro stavbu „Zámek Pardubice - vybudování návštěvnického centra a stálých expozic“ ve stupních dokumentace pro stavební povolení a dokumentace pro zadání/provádění stavby. Dále je předmětem zakázky zpracování projektu vnitřního vybavení stavby vč. vybavení expozice. Součástí předmětu zakázky je i výkon autorského dozoru projektanta po dobu provádění stavby. Součástí plnění je i zajištění potřených průzkumných prací a inženýrská činnost.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Pardubický kraj
Riiklik registrikood: 70892822
Postiaadress: Komenského náměstí 125
Linn: Pardubice
NUTSi kood: CZ053
Sihtnumber: 532 11
Riik: CZE
Kontaktisik: Ing. Kateřina Drahovzalová
Peamine aadress: http://www.pardubickykraj.cz/
Elektrooniliselt aadressil:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/vz00002852
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
4,467,200.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
3,043,000.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Masák & Partner, s.r.o.
Postiaadress: Rooseveltova 575/39
Linn: Praha
Sihtnumber: 160 00
Riik: CZE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.