-
Avaldatud14/09/2022
-
Tähtpäev17/10/2022
-
Pakkumuste avamine17/10/2022
-
Leping sõlmitud15/11/2022
-
Täna06/09/2026
Utiliidid
Poola-Bielsko-Biała: Jäätmekogumisteenused
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi usuwania (w tym odbioru, transportu i utylizacji) wytwarzanych przez Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej odpadów medycznych (o symbolach klasyfikacyjnych wg Rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 02 styczna 2020r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. 2020 poz.10): 180101, 180182*, 180102*, 180103*, 180104, 180106*, 180107, 180108*, 180109, 150110*,– w ilości około 180 479 kg (w skali dwunastu miesięcy), w tym:
- Szpital przy ul. Wyzwolenia 18 – 64 340 kg,
- Szpital przy ul. Wyspiańskiego 21 – 82 974 kg,
- Szpital przy ul. Emilii Plater 17 –33 165 kg.
Ametlik nimi: Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Postiaadress: ul. Wyzwolenia 18
Linn: Bielsko - Biała
NUTSi kood: PL225
Sihtnumber: 43-300
Riik: POL
Kontaktisik: Malwina Kamińska
Peamine aadress: http://www.onkologia.bielsko.pl
Postiaadress:
Linn: Dąbrowa Górnicza
Sihtnumber: 42-530
Riik: POL
Ametlik nimi: Sarpi Dąbrowa Górnicza Sp. z o. o.
Postiaadress:
Linn: Dąbrowa Górnicza
Sihtnumber: 42-523
Riik: POL
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.