-
Avaldatud22/05/2023
-
Tähtpäev22/06/2023
-
Pakkumuste avamine22/06/2023
-
Leping sõlmitud20/07/2023
-
Täna06/09/2026
Utiliidid
Saksamaa-Hohen Neuendorf: Kiirteede ehitustööd
A 20 DE AS Tessin - AS Bad Sülze beide RF, Los 2 Verkehrssicherung km 152,345 - km 162,700 beide RiFa
https://vergabe.autobahn.de
Postiaadress: Petersdorfer Straße 10
Linn: Rostock
Sihtnumber: 18147
Riik: DEU
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.