Publications Office of the EU
Itaalia-Rooma: Ühistranspordibussid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Rooma: Ühistranspordibussid

  • Avaldatud
    15/07/2022
  • Tähtpäev
    03/08/2022
  • Pakkumuste avamine
    03/08/2022
  • Leping sõlmitud
    11/10/2022
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Trotta Bus Services s.p.a.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITI43 Roma
Hankija asukoht
NUTS code: ITI43 Roma
Ärivaldkond (peamine CPV)
34121100 Ühistranspordibussid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
648,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
647,400.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
CUP: E10J21000020009; CIG: 9319635618
Kirjeldus

Procedura aperta per la fornitura di n. 3 autobus nuovi urbani ad alimentazione elettrica, di lunghezza compresa tra 6,30 e 6,80 metri, Classe I secondo il Reg. UNECE 107, da immatricolare in servizio pubblico di linea.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Trotta Bus Services s.p.a.
Riiklik registrikood: 00405460585
Postiaadress: Via di Castel di Leva, n. 116
Linn: Roma
NUTSi kood: ITI43
Sihtnumber: 00134
Riik: ITA
Kontaktisik: Dott. Livio Ciarniello Trotta
Peamine aadress: www.trotta.it
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
03/08/2022 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
648,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
647,400.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: MAURI BUS SYSYEM S.R.L.
Postiaadress:
Linn: Desio
Sihtnumber:
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.