Publications Office of the EU
SI-Preddvor: Mitmesugused remondi- ja hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

SI-Preddvor: Mitmesugused remondi- ja hooldusteenused

  • Avaldatud
    08/06/2011
  • Tähtpäev
    13/07/2011
  • Pakkumuste avamine
    13/07/2011
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SI0 Slovenija
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
50800000 Mitmesugused remondi- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
320,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Predmet javnega razpisa za oddajo javnega naročila po odprtem postopku za sklenitev okvirnega sporazuma je letno in zimsko vzdrževanje lokalnih cest brez pluženja in posipanja na območju občine Preddvor. Naročnik oddaja javno naročilo za predviden čas 48 mesecev (4 leta) od sklenitve okvirnega sporazuma.
Javno naročilo je razdeljeno v sklope. Sklop A vsebuje predvsem vzdrževanje asfaltnih cest, izdelovanje plomb, frezanje cest skupaj s potrebnim materialom za izvedbo del. Sklop B pa zajema čiščenje in pometanje cest, praznjenje košev in pobiranje smeti ob cestah, grediranje in nasipanje makadamskih cest, nasipanje bankin, nabava in vzdrževanje prometne signalizacije, vzdrževanje jaškov, košnja trave ob cesti in na javnih površinah, čiščenje jarkov in muld in izvedba manjših vzdrževalnih del na cestah in pripadajočih objektih ipd. Ponudniki lahko oddajo ponudbo za celotno javno naročilo ali za posamezni sklop. Variantne ponudbe niso dopustne in jih naročnik v primeru prejema ne bo upošteval.
Vzorec okvirnega sporazuma je sestavni del te razpisne dokumentacije. Naročnik bo z izbranim ponudnikom sklenil okvirni sporazum na način, da ne bo več odpiral konkurence med ponudniki. Ponudbena dokumentacija mora biti pripravljena v skladu z določili te razpisne dokumentacije. Ocenjena vrednost javnega naročila, za celotno obdobje oddaje naročila (48 mesecev), znaša skupaj 320 000 EUR brez davka na dodano vrednost.
V obdobju za katerega naročnik oddaja javno naročilo, bo naročnik predvidoma potreboval storitve, ki so navedene v ponudbenem predračunu (Obrazec 1b) za letno in zimsko vzdrževanje občinskih cest in opisane v zadnji prilogi razpisne dokumentacije: Opis predmeta javnega naročila in zahteve naročnika.
Ocenjena vrednost javnega naročila predstavlja okviren strošek letnega in zimskega vzdrževanja cest za občino in je izračunan glede na sedanje letne potrebe naročnika in preračunan za celotno obdobje oddaje naročila. V času izvajanja naročila se ocenjena vrednost storitve za vzdrževanje cest lahko spremeni, glede na dejanske potrebe naročnika, kar je odvisno predvsem od vremenskih pogojev, ki pogojujejo potrebo po zimskem vzdrževanju.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/07/2011 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.