Publications Office of the EU
Saksamaa-Freiburg: Kaasaskantavad arvutid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Freiburg: Kaasaskantavad arvutid

  • Avaldatud
    18/07/2017
  • Tähtpäev
    18/08/2017
  • Pakkumuste avamine
    18/08/2017
  • Leping sõlmitud
    25/09/2017
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE1 Baden-Württemberg
Hankija asukoht
NUTS code: DE13 Freiburg
Ärivaldkond (peamine CPV)
30213100 Kaasaskantavad arvutid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,999,643.96 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
2017/S 135-276297
Kirjeldus

Im Auftrag des Landes Baden-Württemberg schreibt die Universität Freiburg handelsübliche Note-books und Tablets zum Einsatz an den Hochschulen des Landes aus.
Auftragsgegenstand ist die Lieferung von Notebooks und Tablets für wissenschaftliche Anwen-dungen und Lehrbetrieb für die Universität Freiburg und für die bezugsberechtigten Hochschulen des Landes Baden-Württemberg.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Postiaadress: Fahnenbergplatz
Linn: Freiburg
NUTSi kood: DE13
Sihtnumber: 79098
Riik: DEU
Peamine aadress: http://www.uni-freiburg.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
18/08/2017 10:15
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.