Publications Office of the EU
Tööstusjäätmete kogumine ja töötlemine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Tööstusjäätmete kogumine ja töötlemine

  • Avaldatud
    03/06/2026
  • Tähtpäev
    24/08/2026
  • Pakkumuste avamine
    24/08/2026
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Gemeente Arnhem
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: NL226 Arnhem/Nijmegen
Ärivaldkond (peamine CPV)
90510000 Jäätmekõrvaldus- ja käitlusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,035,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
4527736
Kirjeldus

Ülesande raames kogutakse ja töödeldakse mitmesuguseid jäätmevooge mitmes Arnhemi, Renkumi ja Rhedeni omavalitsusüksuse kontorikohas. Leping hõlmab ka jäätmete kogumist ja töötlemist Arnhemi kommuuni MFCdes ja muudes kinnisvaraobjektides. 1.035.000

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427364
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427364
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
24/08/2026 10:05
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kwaliteit van de dienstverlening
Hinnanguline väärtus
1,035,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.