-
Tähtpäev21/11/2022
-
Pakkumuste avamine21/11/2022
-
Leping sõlmitud30/06/2023
-
Avaldatud11/10/2024
-
Täna01/09/2026
Utiliidid
Rumeenia-București: Tarkvara hooldus- ja parandusteenused
Note: Selle menetluse jaoks kogu vajalikku teavet ei ole edukalt töödeldud. Täpsema teabe saamiseks tutvuge lingitud dokumentidega.
Servicii de mentenanta pentru sistemul informatic integrat Hipocrate.
Se va incheia un acord cadru de prestare de servicii pe 36 luni. Frecventa si valoarea contractelor ce vor fi atribuite: se vor atribui contracte subsecvente lunar, trimestrial, semestrial sau in functie de necesarul autoritatii si de fondurile bugetare alocate.
Cantitate min. Acord-cadru: 24 luni. Valoare estimata min. Acord cadru 699.600,00 RON.
Cantitate max. Acord – cadru: 36 luni. Valoare estimata max. Acord cadru 1.049.400,00 RON.
Cantitate min. Contract subsecvent: 1 luna. Valoare estimata min. ctr. subsecvent: 29.150,00 RON.
Cantitate max. Contract subsecvent: 12 luni. Valoare estimata max. ctr. subsecvent: 349.800,00 RON.
Termenul limita pana la care orice operator poate solicita clarificari sau informatii suplimentare cu privire la procedura de atribuire este de 20 zile, inainte de termenul limita de depunere al ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare, in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, conform art. 161 din Legea nr. 98 /2016.
Ametlik nimi: Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti
Linn: Bucuresti
Sihtnumber: 011464
Kontaktisik: Ion Dragos Dinca
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.e-licitatie.ro
https://www.e-licitatie.ro
Postiaadress: Strada Prisaca Dornei, Nr. 2E, Sector: 3
Linn: Bucuresti
Sihtnumber: 031723
Riik: ROU
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.