Publications Office of the EU
Saksamaa-Sommerhausen: Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Saksamaa-Sommerhausen: Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused

  • Avaldatud
    11/09/2023
  • Tähtpäev
    09/10/2023
  • Leping sõlmitud
    08/02/2024
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Markt Sommerhausen
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE26C Würzburg, Landkreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
97,107.35 EUR
Pakkumuse viitenumber
200/23
Kirjeldus

Vt 11. septembri 2023. aasta teatis nr 2023/S 174-546127.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHY6VJT
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
97,107.35 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ALS Ingenieure GmbH & Co. KG
Postiaadress:
Linn: Würzburg
Sihtnumber: 97074
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.