Publications Office of the EU
Poola-Chełm: Lumekoristusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Chełm: Lumekoristusteenused

  • Avaldatud
    03/09/2014
  • Tähtpäev
    14/10/2014
  • Pakkumuste avamine
    14/10/2014
  • Leping sõlmitud
    30/10/2014
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Zarząd Dróg Miejskich
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL812 Chełmsko-zamojski
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
90620000 Lumekoristusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,795,022.30 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,796,296.30 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
ZDM-TU-4106/RZP/70/14
Kirjeldus

1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe oczyszczanie ulic miasta Chełm, polegające na:
— zimowym oczyszczaniu nawierzchni ulic, chodników, przejść dla pieszych, parkingów, zatok i przystanków autobusowych, pasów zieleni ulic krajowych, wojewódzkich i powiatowych (z wyłączeniem chodników bezpośrednio przyległych do posesji) – zadanie nr 1,
— zimowym oczyszczaniu nawierzchni ulic, chodników, przejść dla pieszych, parkingów, zatok i przystanków autobusowych, pasów zieleni ulic gminnych i dróg wewnętrznych (z wyłączeniem chodników bezpośrednioprzyległych do posesji) – zadanie nr 2.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
14/10/2014 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.