Publications Office of the EU
Proc. 07/CPI.24.2442 - Aquisição de mesa telecomandada digital direta, para sala de Raio X - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Proc. 07/CPI.24.2442 - Aquisição de mesa telecomandada digital direta, para sala de Raio X

  • Avaldatud
    31/01/2025
  • Tähtpäev
    03/03/2025
  • Pakkumuste avamine
    03/03/2025
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Unidade de Saúde Local do Tâmega e Sousa, E.P.E
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PT11C Tâmega e Sousa
Ärivaldkond (peamine CPV)
33111100 Röntgenilaud
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
235,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Proc. 07/CPI.24.2442 - Aquisição de mesa telecomandada digital direta, para sala de Raio X

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://community.vortal.biz,
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://community.vortal.biz,
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
03/03/2025 18:15
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Preço
Hinnanguline väärtus
235,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.