Publications Office of the EU
Madalmaad-Sint Anthonis: Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Madalmaad-Sint Anthonis: Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused

  • Avaldatud
    26/07/2018
  • Tähtpäev
    03/08/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Gemeente Sint Anthonis
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NL41 Noord-Brabant
Hankija asukoht
NUTS code: NL41 Noord-Brabant
Ärivaldkond (peamine CPV)
79000000 Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
38,892.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Om de volledige opdrachtinformatie te kunnen zien dient u een formeel goedgekeurde registratie te hebben op het betreffende Dynamisch Aankoopsysteem.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Gemeente Sint Anthonis
Postiaadress: Postbus 40
Linn: Sint Anthonis
NUTSi kood: NL41
Sihtnumber: 5845 ZG
Riik: NLD
Kontaktisik: Gemeente Sint Anthonis
Peamine aadress: http://inhuurdesk.werkeninnoordoostbrabant.nl/Opdracht/Gemeente-Sint-Anthonis/Wabo-coördinator-toezichthouder/2760
Elektrooniliselt aadressil:
http://inhuurdesk.werkeninnoordoostbrabant.nl/Opdracht/Gemeente-Sint-Anthonis/Wabo-coördinator-toezichthouder/2760
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
38,892.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.