Publications Office of the EU
Belgia-Liège: Inkontinentsuse (kusepidamatuse) komplektid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Belgia-Liège: Inkontinentsuse (kusepidamatuse) komplektid

  • Avaldatud
    28/10/2017
  • Tähtpäev
    12/12/2017
  • Pakkumuste avamine
    12/12/2017
  • Leping sõlmitud
    23/05/2018
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Intercommunale de Soins Spécialisés de Liège
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BE332 Arr. Liège
Hankija asukoht
NUTS code: BE332 Arr. Liège
Ärivaldkond (peamine CPV)
33141621 Inkontinentsuse (kusepidamatuse) komplektid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
985,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
632,339.15 EUR
Pakkumuse viitenumber
ISoSL-76-F03_0
Kirjeldus

Fourniture de matériel d'incontinence pour ISoSL

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: ISoSL Petit Bourgogne — Service Achats
Postiaadress: Rue Professeur Mahaim 84
Linn: Liège
NUTSi kood: BE332
Sihtnumber: 4000
Riik: BEL
Kontaktisik: Madame Sabine Fraigneux
Peamine aadress: https://marchespublics.isosl.be
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/12/2017 14:00
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

33141621 - Inkontinentsuse (kusepidamatuse) komplektid

33700000 - Isikuhooldustooted

33751000 - Pabermähkmed

33750000 - Imikuhooldustooted

Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
985,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
632,339.15 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ONTEX SPRL
Postiaadress: Genthof, 5
Linn: Buggenhout
Sihtnumber: 9255
Riik: BEL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.