Publications Office of the EU
Suurbritannia / Ühendkuningriik-Maidstone: Sotsiaaltöö ja vastavad teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suurbritannia / Ühendkuningriik-Maidstone: Sotsiaaltöö ja vastavad teenused

  • Avaldatud
    10/11/2018
  • Tähtpäev
    10/12/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Kent County Council
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: UKJ South East (England)
Hankija asukoht
NUTS code: UKJ4 Kent
Ärivaldkond (peamine CPV)
85300000 Sotsiaaltöö ja vastavad teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
30,618,246.00 GBP
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
DN375352
Kirjeldus

Kent County Council and the Clinical Commissioning Groups (CCGs) in Kent are looking to commission a Community Navigation service which is designed to help older people and carers make best use of local services and community support to achieve what is most important to them, and so improve their own health, independence and wellbeing.
The contract will commence on 1.4.2019, and will run for a period of 48 months (expiring 31.3.2023) with the option for 2 one year extensions at the sole discretion of the Commissioning Bodies (the Council and/or the CCGs as appropriate) unless terminated in accordance with the published Conditions of Contract.
The contract will be split into both geographic and service lots in order to best meet the differing needs and support requirements of the eligible Kent population.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.kentbusinessportal.org.uk/
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
30,618,246.00 GBP
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.