Publications Office of the EU
Trockenbauarbeiten - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Trockenbauarbeiten

  • Avaldatud
    18/07/2025
  • Tähtpäev
    26/08/2025
  • Pakkumuste avamine
    26/08/2025
  • Leping sõlmitud
    07/10/2025
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Stadt Göttingen
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE91C Göttingen
Ärivaldkond (peamine CPV)
45300000 Hoone installatsioonitööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
520,391.05 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
121_2025
Kirjeldus

Neubau KITA Ernst-Fahlbusch-Straße 24, 37077 Göttingen wesentliche Ausführungsarbeiten: #- GK-Wandbekleidung der tragenden Außen- und Innenwände ca. 205 m² ##- Herstellung von: #- ca. 780 m² nicht tragender innerer Trockenbau-Trennwände (D 125mm), #- ca. 460 m² Vorsatzschalen (D 100mm) #- ca. 320 m² Vorsatzschalen (D 75mm) #- Montage von 170 m² GK-Abhangdecken (einschl. Dachschrägen und freitragenden Abhangdecken) und #- ca. 1.140 m² Akustik-Abhangdecken (einschl. Dachschrägen und freitragenden Abhangdecken) #- Herstellung von Wand- und Deckenöffnungen, Aussparungen, Wand- und Deckenanschlüsse #- Lieferung und Montage von Einbauteilen wie Revisionsklappen u. ä.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.meinauftrag.rib.de
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.meinauftrag.rib.de
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
26/08/2025 10:15
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: cost
Kirjeldus: Angebotspreis der Hauptleistung
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
520,391.05 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Maler Kresin GmbH
Postiaadress:
Linn: Fuldatal
Sihtnumber: 34233
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.