-
Avaldatud27/07/2022
-
Tähtpäev29/08/2022
-
Pakkumuste avamine29/08/2022
-
Leping sõlmitud27/09/2022
-
Täna01/09/2026
Utiliidid
Poola-Kraków: Puuviljad, köögiviljad ja nendega seonduvad tooted
1.Przedmiot zamówienia stanowi : Dostawa owoców i warzyw – 2 zadania.
1.1. Zamówienie zostało podzielone na części:
Nazwa CZĘŚCI zamówienia
ZADANIE 1 - Warzywa i owoce
ZADANIE 2 - Owoce
2. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia i warunków realizacji zawierają załączniki do SWZ :
Załącznik nr 1 - Projekt umowy
Załącznik nr 2 - Formularz oferty
Załącznik nr 3 - Formularze cenowe – Kalkulacja Cenowa zał. od nr 3/1 do nr 3/2.
Ametlik nimi: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Riiklik registrikood: 0000039390
Postiaadress: ul. Wielicka 265
Linn: Kraków
NUTSi kood: PL213
Sihtnumber: 30-663
Riik: POL
Kontaktisik: Dział Zamówień Publicznych
Peamine aadress: http://www.szpitalzdrowia.pl
Elektrooniliselt aadressil:
https://usdk.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.