Publications Office of the EU
Leedu-Vilnius: Hambaravi tööjaamad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Leedu-Vilnius: Hambaravi tööjaamad

  • Avaldatud
    23/11/2021
  • Tühistatud
    03/12/2021
  • Pakkumuste avamine
    27/12/2021
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
VšĮ Antakalnio poliklinika
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: LT Lietuva
Hankija asukoht
NUTS code: LT Lietuva
Ärivaldkond (peamine CPV)
33192400 Hambaravi tööjaamad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Perkama odontologo darbo vietos įranga: odontologo darbo vieta - 6 kompl., vakuuminis siurblys - 1 vnt. ir kompresorius - 1 vnt.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: VšĮ Antakalnio poliklinika
Riiklik registrikood: 124244035
Postiaadress: Antakalnio g. 59, LT-10207 Vilnius
Linn: Vilnius
NUTSi kood: LT
Sihtnumber: 10207
Riik: LTU
Kontaktisik: Vilma Sobolevskienė
Peamine aadress: http://www.antakpol.lt
Elektrooniliselt aadressil:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=608231&B=PPO
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
27/12/2021 14:45
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.