Publications Office of the EU
DK-Nykøbing M: Puhastusvahendid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DK-Nykøbing M: Puhastusvahendid

  • Avaldatud
    14/09/2012
  • Tähtpäev
    22/10/2012
  • Pakkumuste avamine
    22/10/2012
  • Leping sõlmitud
    06/11/2012
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Morsø Kommune
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DK050 Nordjylland
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
39830000 Puhastusvahendid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
773-2012-91228
Kirjeldus

Morsø Kommune udbyder herved rengøringsrekvisitter og -midler. Udbuddet vedrører levering til Morsø Kommune, herefter kaldet udbyder. Levering skal ske til samtlige afdelingen og institutioner i Morsø Kommune.
Kontraktperioden vil jf. kontraktens § 4 være 1. december 2012 til 30. november 2014 med option på 2x12 måneders forlængelse.
Morsø Kommune har ca. 21 500 indbyggere og et areal på 363,3 km².
Omsætningen og produktvalget er anslåede mængder, og derfor udelukkende retningsgivende og ikke udtryk for en fast ordre på disse mængder.
Udbyder forpligter sig således kun til at aftage den mængde, der modsvarer det faktiske forbrug.
Udbudsmaterialet er udarbejdet med udgangspunkt i den nuværende kommunestruktur. Denne struktur kan på sigt ændres, f.eks. kan der ske en sammenlægning af institutioner, afdelinger m.fl. med derved færre leveringssteder, men der kan også forekomme deling og dermed flere leveringssteder.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Mercell Danmark A/S
Postiaadress: Via permalink herunder
Linn: Odense C
Sihtnumber: 5000
Riik: DNK
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
22/10/2012 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: VTK A/S
Postiaadress: Ellehammersvej 14
Linn: Vejle
Sihtnumber: 7100
Riik: DNK
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.