Publications Office of the EU
Rumeenia-Bacău: Leib - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumeenia-Bacău: Leib

  • Avaldatud
    14/03/2018
  • Tähtpäev
    17/04/2018
  • Pakkumuste avamine
    18/04/2018
  • Leping sõlmitud
    12/07/2018
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Bacău
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: RO211 Bacău
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
15811100 Leib
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
340,202.50 RON
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,018,475.77 RON
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
13497/09.02.2018
Kirjeldus

Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturii: 15.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare la 10 zile fata de termenul limita de depunere a ofertelor.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
18/04/2018 18:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.