Publications Office of the EU
Saksamaa-Dresden: Võrgu komponendid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Dresden: Võrgu komponendid

  • Avaldatud
    30/09/2022
  • Tähtpäev
    27/10/2022
  • Pakkumuste avamine
    27/10/2022
  • Leping sõlmitud
    14/11/2022
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Kassenärztliche Vereinigung Sachsen LGST
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
30237110 Võrguliidesed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
328,633.45 EUR
Pakkumuse viitenumber
IT-2022-11
Kirjeldus

Lieferung von HPE Aruba-Netzwerkswitches

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Kassenärztliche Vereinigung Sachsen LGST
Postiaadress: Schützenhöhe 12
Linn: Dresden
NUTSi kood: DED21
Sihtnumber: 01099
Riik: DEU
Peamine aadress: www.kvs-sachsen.de
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.evergabe.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
27/10/2022 13:15
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
328,633.45 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ergoDATA GmbH
Postiaadress: Lessingstr.27
Linn: Dresden
Sihtnumber: 01465
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.