-
Avaldatud31/05/2014
-
Tähtpäev15/07/2014
-
Pakkumuste avamine15/07/2014
-
Leping sõlmitud12/09/2014
-
Täna03/09/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
Saksamaa-Friedberg (Hessen): Elektriseadmete paigaldustööd
BM.Nr.: A.0421.080304 – Auftrags Nr.: 5000121040.
Referenz Nr.: A0421-2014-0968.
45311200 - Elektriseadmete paigaldustööd
33000000 - Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted
Postiaadress: Raniser Straße 26
Linn: Pößneck
Sihtnumber: 07381
Riik: DEU
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.