Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Pariis: Paigaldusteenused (v.a tarkvara) - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Pariis: Paigaldusteenused (v.a tarkvara)

  • Avaldatud
    12/07/2019
  • Tähtpäev
    31/07/2019
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
RATP
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Hankija asukoht
NUTS code: FR101 Paris
Ärivaldkond (peamine CPV)
51000000 Paigaldusteenused (v.a tarkvara)
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
DHA_2019GDI14616
Kirjeldus

La présente consultation de prestations en «courants faibles», a pour objet la réalisation des études d’exécution, la fourniture, l’installation et la mise en service des systèmes «courants faibles» nécessaires au déploiement du projet RNM (Renouveau du métro).
Il consiste en la dépose d’équipements, le déroulage de câbles, la pose d’équipements et le raccordement de câbles, la mise en service et la garantie.
Les systèmes et équipements impactés par la réalisation des prestations sont notamment les suivants:
— la sonorisation,
— l’information voyageur (temps d’attente), le téléaffichage, Image,
— la téléphonie et l’interphonie,
— la vidéo protection,
— le détournement de nappe de câbles,
— les péages (ligne de contrôle, appareils de ventes ADUP, TPV, Automate de service AS, les portes de sorties PAS, les portillons de service PSER, armoires électriques péages AE5G et AE6G),
— la protection des biens et des personnes: pédales d’alarmes, radar.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: RATP
Riiklik registrikood: 77566343801906
Postiaadress: Lac B 916 — 54 quai de la Rapée
Linn: Paris Cedex 12
NUTSi kood: FR101
Sihtnumber: 75599
Riik: FRA
Peamine aadress: www.ratp.fr
Elektrooniliselt aadressil:
https://ratp.bravosolution.com/web/login.html
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.