Publications Office of the EU
Tšehhi-Metylovice: Insener-tehnilised ja ehitusalased nõustamisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Tšehhi-Metylovice: Insener-tehnilised ja ehitusalased nõustamisteenused

  • Avaldatud
    29/11/2023
  • Tähtpäev
    09/01/2024
  • Pakkumuste avamine
    09/01/2024
  • Leping sõlmitud
    23/05/2024
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Odborný léčebný ústav Metylovice-Moravskoslezské sanatorium, příspěvková organizace
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
71310000 Insener-tehnilised ja ehitusalased nõustamisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
8,900,000.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,700,000.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
N006/23/V00033863
Kirjeldus

TDS-teenuste osutamine (ehitaja tehniline järelevalve), tööohutuse ja töötervishoiu koordinaator ning muu, eelkõige insener-tehniline, konsultatsiooni- ja organisatsiooniline tegevus seoses Metylovice Meditsiiniinstituudi ruumide ajakohastamist ja laiendamist hõlmavate ehitustööde ettevalmistamise ja elluviimisega niivõrd, kuivõrd projekteerimisrühm neid tegevusi enam ei paku.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/odbornylecebnyustav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
09/01/2024 10:05
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
8,900,000.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
4,700,000.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: FLAGRO a.s.
Postiaadress:
Linn: Ostrava - Přívoz
Sihtnumber: 70200
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.