Publications Office of the EU
Utförande av Basunderhåll väg på allmänna vägar inom område Svenstavik, Jämtlands län - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Utförande av Basunderhåll väg på allmänna vägar inom område Svenstavik, Jämtlands län

  • Avaldatud
    09/10/2025
  • Tähtpäev
    10/02/2026
  • Leping sõlmitud
    25/06/2026
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Trafikverket Myndighet
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: SE312 Dalarnas län
Ärivaldkond (peamine CPV)
45233139 Maanteede hooldustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
276,000,000.00 SEK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
221,520,000.00 SEK
Pakkumuse viitenumber
KOM-414066
Kirjeldus

Basunderhåll väg på allmänna vägar i område Svenstavik, Jämtlands län. Total väglängd ca 956 km.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://upphandling.trafikverket.se/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=23654
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://upphandling.trafikverket.se/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=23654
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: framgår av förfrågningsunderlaget
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
276,000,000.00 SEK
Lepingu lõplik väärtus
221,520,000.00 SEK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Svevia AB (publ)
Postiaadress:
Linn: Stockholm
Sihtnumber: 10225
Riik:
Ametlik nimi: Terranor AB (publ)
Postiaadress:
Linn: VÄXJÖ
Sihtnumber: 35246
Riik:
Ametlik nimi: Peab Anläggning AB
Postiaadress:
Linn: SOLNA
Sihtnumber: 16928
Riik:
Ametlik nimi: Infrakraft Drift & Underhåll Sverige AB
Postiaadress:
Linn: Sundsvall
Sihtnumber: 852 29
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.