-
Avaldatud13/02/2025
-
Tähtpäev10/04/2025
-
Pakkumuste avamine10/04/2025
-
Leping sõlmitud14/05/2025
-
Täna31/08/2026
Utiliidid
Verkeers(regel)technische ondersteuning
Betreft de aanbesteding van verkeers(regel)technische ondersteuning van het team Mobiliteit, afdeling Ruimte van de gemeente Maastricht met kenmerk TI-2025-0962.
https://s2c.mercell.com/today/134823
https://s2c.mercell.com/today/134823
71000000 - Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
71300000 - Insener-tehnilised teenused
71311000 - Tsiviilehitustööde nõustamisteenused
71311300 - Infrastruktuuritööde nõustamisteenused
71310000 - Insener-tehnilised ja ehitusalased nõustamisteenused
79620000 - Personali (sh ajutiste töötajate) värbamise teenused
Liik: quality
Kirjeldus: Zie aanbestedingsleidraad TI-2025-0962
Osakaal (protsentides, täpne) : 30
Kriteerium: Curricula Vitae
Liik: quality
Kirjeldus: Zie aanbestedingsleidraad TI-2025-0962
Osakaal (protsentides, täpne) : 40
Kriteerium: Laagste Prijs
Liik: price
Kirjeldus: Zie aanbestedingsleidraad TI-2025-0962
Osakaal (protsentides, täpne) : 30
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.