Publications Office of the EU
Saksamaa-Hannover: Luure, seire ja sihtmärgituvastus - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Hannover: Luure, seire ja sihtmärgituvastus

  • Leping sõlmitud
    15/11/2023
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Zentrale Polizeidirektion Niedersachsen
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE92 Hannover
Hankija asukoht
NUTS code: DE9 Niedersachsen
Ärivaldkond (peamine CPV)
35720000 Luure, seire ja sihtmärgituvastus
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
489,000.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
489,190.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Die vorhandenen IMSI-Catcher-Systeme werden um den 5G Standard erweitert.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
489,000.00
Lepingu lõplik väärtus
489,190.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Rhode & Schwarz GmbH & Co.KG
Postiaadress: Mühlendorfstr. 15
Linn: München
Sihtnumber: 81671
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.