Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Albi: Käsitöötarbed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Albi: Käsitöötarbed

  • Avaldatud
    12/07/2021
  • Tähtpäev
    10/08/2021
  • Pakkumuste avamine
    10/08/2021
  • Leping sõlmitud
    17/11/2021
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
office public de l habitat du tarn
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRJ27 Tarn
Hankija asukoht
NUTS code: FRJ27 Tarn
Ärivaldkond (peamine CPV)
37810000 Käsitöötarbed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
200,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
237,380.47 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
9
Pakkumuse viitenumber
1-21c0001
Kirjeldus

accord Cadre - fournitures Pour Le Magasin Central - 2022 à 2024

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.marches-publics.info/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/08/2021 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.