Publications Office of the EU
Suurbritannia / Ühendkuningriik-Stoke-on-Trent: Tervishoiuteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suurbritannia / Ühendkuningriik-Stoke-on-Trent: Tervishoiuteenused

  • Avaldatud
    17/08/2017
  • Tähtpäev
    15/09/2017
  • Pakkumuste avamine
    15/09/2017
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
NHS Midlands and Lancashire CSU
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: UKD4 Lancashire
Hankija asukoht
NUTS code: UKD4 Lancashire
Ärivaldkond (peamine CPV)
85100000 Tervishoiuteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
8,959,135.00 GBP
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
L-16-25
Kirjeldus

NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group wishes to establish a Contract for the provision of Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and an AMD (Age Related Macular Degeneration) service(s) on behalf of NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group. MLCSU is managing this procurement process in accordance with the Public Contracts Regulations 2015 (the ‘Regulations’). This service tender is being procured under the OJEU Light Touch and Open procedure in line with the requirements of the National Health Service (Procurement, Patient Choice and Competition) (No 2) Regulations 2013. The services are being split into Lots with Lot 1 including Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and Lot 2 AMD (Age Related Macular Degeneration).

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: NHS Midlands and Lancashire CSU
Postiaadress: Heron House, 120 Grove Road
Linn: Stoke-on-Trent
NUTSi kood: UKD4
Sihtnumber: ST4 4LX
Riik: GBR
Kontaktisik: Paula Williams
Peamine aadress: https://mlcsu.bravosolution.co.uk/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
15/09/2017 10:01
Hankijad
NHS West Lancashire
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.