Publications Office of the EU
Madalmaad-Amsterdam: Energiamajandusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Madalmaad-Amsterdam: Energiamajandusteenused

  • Avaldatud
    04/11/2020
  • Tähtpäev
    19/01/2021
  • Leping sõlmitud
    01/04/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Universiteit van Amsterdam
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NL Nederland
Hankija asukoht
NUTS code: NL Nederland
Ärivaldkond (peamine CPV)
71314200 Energiamajandusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
650,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
639,684.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
FCIL.020-001
Kirjeldus

Deze Europese aanbesteding betreft de aanschaf van Meetdiensten voor de Universiteit en Hogeschool van Amsterdam. Opdrachtnemer dient een aantal meetinrichtingen van hoofdaansluitingen (grootverbruik) elektriciteit, gas en brutoproductiemeters te plaatsen. De UvA en HvA zijn geografisch voornamelijk op vier plekken geclusterd, te weten: 1. Amsterdam Science Park, 2. Universiteistkwartier (binnenstad), 3. Roeterseiland Campus en 4. Amstelcampus

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://hub.negometrix.com/today/1988
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Hankijad
Hogeschool van Amsterdam
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
650,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
639,684.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Kenter
Postiaadress: Dijkgraaf 2
Linn: Duiven
Sihtnumber: 6921RL
Riik: NLD
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.