Publications Office of the EU
Saksamaa-Bernau bei Berlin: Ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Bernau bei Berlin: Ehitustööd

  • Avaldatud
    02/10/2018
  • Tähtpäev
    29/10/2018
  • Pakkumuste avamine
    29/10/2018
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Stadt Bernau bei Berlin
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE405 Barnim
Hankija asukoht
NUTS code: DE405 Barnim
Ärivaldkond (peamine CPV)
45000000 Ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
60.1-18/057
Kirjeldus

Die Stadt Bernau plant die Errichtung eines Neuen Rathauses. Mit der zu vergebenden Leistung ist das Los ELT Starkstrom_VE 4-440 geplant.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Stadt Bernau bei Berlin
Postiaadress: Markplatz 2
Linn: Bernau bei Berlin
NUTSi kood: DE405
Sihtnumber: 16321
Riik: DEU
Kontaktisik: Bauamt
Peamine aadress: www.bernau-bei-berlin.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
29/10/2018 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.