Publications Office of the EU
Madalmaad-Haag: Personali (sh ajutiste töötajate) värbamise teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Madalmaad-Haag: Personali (sh ajutiste töötajate) värbamise teenused

  • Leping sõlmitud
    19/08/2019
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NL Nederland
Hankija asukoht
NUTS code: NL Nederland
Ärivaldkond (peamine CPV)
79620000 Personali (sh ajutiste töötajate) värbamise teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
319,680.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
10100031625 - BD/DC
Kirjeldus

Het BD/DC wenst een business informatie analist in te huren.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
319,680.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: HeadFirst bv
Postiaadress: Polaris Avenue 33
Linn: Hoofddorp
Sihtnumber: 2132 JH
Riik: NLD
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.