Publications Office of the EU
Suurbritannia / Ühendkuningriik-Wood Green: Transporditeenused (v.a jäätmetransport) - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Suurbritannia / Ühendkuningriik-Wood Green: Transporditeenused (v.a jäätmetransport)

  • Leping sõlmitud
    17/09/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
London Borough of Haringey
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Hankija asukoht
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Ärivaldkond (peamine CPV)
60000000 Transporditeenused (v.a jäätmetransport)
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
92.31
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
92.31 GBP
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Minicabs and taxis saloons.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
92.31
Lepingu lõplik väärtus
92.31 GBP
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Olympic (South) Ltd t/a HATS Group
Postiaadress: 44 Weir Road
Linn: London
Sihtnumber: SW198UG
Riik: GBR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.