Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Lyon: Raadiovõrk - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Lyon: Raadiovõrk

  • Avaldatud
    05/07/2019
  • Tähtpäev
    29/07/2019
  • Leping sõlmitud
    07/02/2020
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Sytral
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRK26 Rhône
Hankija asukoht
NUTS code: FRK26 Rhône
Ärivaldkond (peamine CPV)
32418000 Raadiovõrk
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
419,320.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
19s0110
Kirjeldus

Les caractéristiques principales de l'accord-cadre sont détaillées dans le RC candidature. Les prestations font l'objet d'un accord-cadre conclu:
— avec un seul opérateur économique, et exécuté au fur et à mesure de l'émission de bons de commande en application des articles R. 2162-2, R. 2162-4 à R. 2162-6 ainsi que R. 2162-13 et R. 2162-14 du code de la commande publique,
— pour une durée ferme de 42 mois à compter de sa notification,
— avec un minimum en quantité de 2 ensembles RFFO commandés, ainsi que des pièces de maintenance, sans garantie de commande complémentaire et avec un maximum de 8 ensembles.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.marches-publics.info
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
419,320.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Ineo Infracom
Postiaadress: 40 rue Hélène Boucher
Linn: Rillieux-la-Pape
Sihtnumber: 69140
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.