Publications Office of the EU
Saint-Étienne Métropole’i kollektiivsete kanalisatsioonisüsteemide käitamine Plaine’i territooriumil - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Saint-Étienne Métropole’i kollektiivsete kanalisatsioonisüsteemide käitamine Plaine’i territooriumil

  • Avaldatud
    08/03/2024
  • Tähtpäev
    16/05/2024
  • Pakkumuste avamine
    16/05/2024
  • Leping sõlmitud
    04/12/2024
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Saint-Etienne Métropole
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: FRK25 Loire
Ärivaldkond (peamine CPV)
65120000 Veepuhastusjaama käitus
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,569,403.50 EUR
Pakkumuse viitenumber
2024-ASRI-0005
Kirjeldus

Käesoleva lepinguga hõlmatud teenused hõlmavad järgmist: - eraldatud ja ühtsete reoveekogumisvõrkude ja -tarvikute, ühiskogumisvõrguga liitumise avaliku osa ja ühiskanalisatsioonirajatiste hooldus ja seire; - reovee- ja reoveesetete puhastite hooldus ja seire; - võrkudest ja rajatistest looduskeskkonda lastavate heitmete seire ja kontroll, selliste kõrvalekallete uurimine, mis võivad häirida teenuse nõuetekohast toimimist, ning nende olukordade resorptsioon käesolevas CCTP-s määratletud piirides; - jäätmete ja muude kõrvalsaaduste kõrvaldamine ning eeskirjade kohaselt toodetud setete kõrvaldamine ja kõrvaldamine; - töö teostamine, mille eest C.C.T.P. esitab töövõtjale arve; - hallata suhteid teenuse kasutajatega käesolevas CCTP-s sätestatud piirides; - teave ja tehniline abi ühendusele, et võimaldada tal oma teenust kontrollida; - muuseas ja seoses ühiskanalisatsiooniteenuse osutamisega separeerivate vihmaveerajatiste ja -võrkude ning võrgutarvikute hooldus käesoleva CCP poolt kehtestatud piirides Teenused on reguleeritud ühikuhindadega. Tööhõive edendamiseks ja tõrjutuse vastu võitlemiseks on ühendus otsustanud lisada käesolevasse lepingusse klausli integratsiooni kohta majandustegevuse kaudu. Töövõtja võetud kohustuse tulemuseks on tundide arv, mis katab lepingu kogukestuse, nagu on täpsustatud kohustuste akti 3. lisas.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=51327
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=51327
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
16/05/2024 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Valeur technique de l'offre
Osakaal (protsentides, täpne) : 50
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Aspects Transition Ecologique et Solidaire (Tes)
Osakaal (protsentides, täpne) : 5
Kriteerium:
Liik: cost
Kirjeldus: Prix et aspects financiers
Osakaal (protsentides, täpne) : 45
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
5,569,403.50 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: VEOLIA EAU - COMPAGNIE GENERALE DES EAUX
Postiaadress:
Linn: Marseille 16
Sihtnumber: 13016
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.