Publications Office of the EU
Poola-Szczecin: Koopiamasinate remonditeenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Szczecin: Koopiamasinate remonditeenused

  • Avaldatud
    22/12/2020
  • Tähtpäev
    10/02/2021
  • Pakkumuste avamine
    10/02/2021
  • Leping sõlmitud
    30/06/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Ärivaldkond (peamine CPV)
50313100 Koopiamasinate remonditeenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
322,053.21 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,446,830.21 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
3201-ILZ.260.30.2020
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest:
1) świadczenie kompleksowych pogwarancyjnych usług serwisowych kserokopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych eksploatowanych w jednostkach organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie;
2) dostarczenie i zainstalowanie w jednostkach organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie urządzeń wielofunkcyjnych będących w dyspozycji Wykonawcy na jego koszt i ryzyko oraz objęcie ich obsługą (wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych) mającą na celu zapewnienie ciągłego i nieprzerwanego działania,
— w zamian za opłatę wyliczaną na podstawie liczby wykonanych wydruków.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://zamowienia-ias-szczecin.ezamawiajacy.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/02/2021 10:30
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.