Publications Office of the EU
Ortopeediliste implantaatide kohaletoimetamine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Ortopeediliste implantaatide kohaletoimetamine

  • Avaldatud
    28/05/2024
  • Tähtpäev
    28/06/2024
  • Pakkumuste avamine
    28/06/2024
  • Leping sõlmitud
    28/11/2024
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o. o.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL921 Radomski
Ärivaldkond (peamine CPV)
33183100 Ortopeedilised implantaadid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
5,845,597.00 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
10
Pakkumuse viitenumber
DZP.341.31.2024
Kirjeldus

Lepingu ese on ortopeediliste implantaatide tarnimine Masoovia erihaiglale Sp. z o.o. Radomis. Tellimus koosneb 10 osast. Lepingu eseme üksikasjalik kirjeldus on esitatud lepingu projekti punkti 10 1. lisas. Töövõtja on kohustatud täitma lepingut tingimustel, mis sisalduvad riigihankelepingu sätete kavandis, mis lisatakse käesoleva lepingu sisusse ja mis on täpsustatud täiendava kaitse tunnistuse 2. lisas.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://mss.ezamawiajacy.pl/pn/mss/demand/155090/notice/public/details
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://mss.ezamawiajacy.pl/pn/mss/demand/155090/notice/public/details
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
28/06/2024 10:30
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.