Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Lille: Lepinguosalise riskikindlustusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Lille: Lepinguosalise riskikindlustusteenused

  • Leping sõlmitud
    19/06/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
CROUS de Lille
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRE11 Nord
Hankija asukoht
NUTS code: FRE1 Nord-Pas de Calais
Ärivaldkond (peamine CPV)
66513200 Lepinguosalise riskikindlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
47,320.42 EUR
Pakkumuse viitenumber
19.M du 25/04/2019
Kirjeldus

Prestation d'assurance dommages ouvrage dans le cadre des travaux de réhabilitation des bâtiments K et N de la résidence universitaire Bachelard.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
47,320.42 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: CWP assurances
Postiaadress: 4 rue Casimir Fournier
Linn: Le Quesnoy
Sihtnumber: 59530
Riik: FRA

Ametlik nimi: MMA IARD
Postiaadress: 14 boulevard Marie et Alexandre Oyon
Linn: Le Mans Cedex 9
Sihtnumber: 72030
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.