Publications Office of the EU
Poola-Kraków: Arvutiseadmed ja nende tarvikud - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Poola-Kraków: Arvutiseadmed ja nende tarvikud

  • Avaldatud
    03/10/2023
  • Tähtpäev
    30/10/2023
  • Pakkumuste avamine
    30/10/2023
  • Leping sõlmitud
    21/11/2023
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL Polska
Hankija asukoht
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Ärivaldkond (peamine CPV)
30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,710,136.50 PLN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
KC-zp.272-558/2
Kirjeldus

sülearvutite tarnimine AGH-seadmetesse – KC-zp.272–558/23

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Postiaadress: Al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków
Linn: Kraków
NUTSi kood: PL213
Sihtnumber: 30-059
Riik: POL
Kontaktisik: Sylwia Lempart
Peamine aadress: www.dzp.agh.edu.pl
Elektrooniliselt aadressil:
https://e-propublico.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
30/10/2023 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.