Publications Office of the EU
Sloveenia-Ljubljana: Turva-, tuletõrje-, politsei- ja kaitseseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sloveenia-Ljubljana: Turva-, tuletõrje-, politsei- ja kaitseseadmed

  • Leping sõlmitud
    05/04/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
MINISTRSTVO ZA OBRAMBO
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SI Slovenija
Hankija asukoht
NUTS code: SI Slovenija
Ärivaldkond (peamine CPV)
Mitu peamist CPV koodi
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
714,000.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,276,500.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
MORS 89/2022-ON-PSPb, 430-117/2022
Kirjeldus

Eksploziv PG3, 5.000 kos

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
714,000.00
Lepingu lõplik väärtus
1,276,500.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: PANNA PLUS d.o.o.
Postiaadress: Podjunska ulica 13
Linn: Ljubljana
Sihtnumber: 1000
Riik: SVN
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.