Publications Office of the EU
Saksamaa-Bad Langensalza: Valveteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Bad Langensalza: Valveteenused

  • Avaldatud
    26/07/2021
  • Tähtpäev
    26/08/2021
  • Leping sõlmitud
    08/11/2021
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Hufeland Klinikum GmbH
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEG09 Unstrut-Hainich-Kreis
Hankija asukoht
NUTS code: DEG09 Unstrut-Hainich-Kreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
79713000 Valveteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
400,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
404,970.56 EUR
Pakkumuse viitenumber
SD 03_2021
Kirjeldus

Gegenstand dieser Rahmenvereinbarung ist die die Erbringung von Sicherheitsdienstleistungen (Wachdienst, Service- und Sicherheitsdienst, Revierstreifendienst, Personenschutz) für den öffentlichen Auftraggeber

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Hufeland Klinikum GmbH
Postiaadress: Rudolph-Weiss-Straße 1-5
Linn: Bad Langensalza
NUTSi kood: DEG09
Sihtnumber: 99947
Riik: DEU
Kontaktisik: Frau Antje Jäger
Peamine aadress: www.hufeland.de
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.subreport.de/E34964941
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Not applicable
Hinnanguline väärtus
400,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
404,970.56 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: DWS Service GmbH
Postiaadress: Hospitalstraße 3
Linn: Heilbad Heiligenstadt
Sihtnumber: 37308
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.