Publications Office of the EU
Poola-Szczyrk: Elekter - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Szczyrk: Elekter

  • Avaldatud
    03/01/2022
  • Tähtpäev
    31/01/2022
  • Pakkumuste avamine
    31/01/2022
  • Leping sõlmitud
    15/02/2022
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL225 Bielski
Hankija asukoht
NUTS code: PL225 Bielski
Ärivaldkond (peamine CPV)
09310000 Elekter
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,656,000.00 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,802,080.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
DZP/Sz/29/2021
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości 3320 MWh do nieruchomości
pozostających w zasobach COS-OPO Szczyrk.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
31/01/2022 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
2,656,000.00 PLN
Lepingu lõplik väärtus
2,802,080.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: XOOG ENERGY SP. Z O.O.
Postiaadress: ul. Wróbla 24/1
Linn: Warszawa
Sihtnumber: 02-736
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.